صفحه نخست درباره ما تماس با ما تعرفه خدمات راهنما پیام مدیرعامل نمایشگاه ثبت نام اسناد
مـناقصات امــروز:
2,986
مـناقصات دیـروز:
2,937
مـزایدات امـروز:
1,282
مـزایدات دیـروز:
418
کاربران آنلاین:
6,093
بازدید امروز:
19,592
آرشیو:
3,384,900
ورود به سایت
آسان جو - فروش انواع کالا
شرکت صنایع کابل کمان 2
شرکت ساختکار آفرین
گروه صنعتی فرات فولاد
شرکت پانا پرداز پرسیا
ایده کنترل سها بین الملل
توسعه پلیمرهای خاورمیانه
شرکت سیمیا
پدیده ماشین سازی غرب (تیان گاز)
سیم راد سما
رسانا کابل

استعلام PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS ؟

[سفارش و ارسال اسناد مناقصه/مزایده در پایگاه مناقصات و مزایده ایران 021-88349670-5]
کد پارس نماد:388656
استان:تهران
شماره آگهی:12933038000064
تاریخ شروع :1393/07/14
تاریخ درج آگهی :1393/07/14
عنوان آگهی:استعلام PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS
شرح آگهی:

استعلام ,استعلام PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS
استعلام
نام دستگاه خریدار : سازمان امور مالیاتی کشور
تاریخ اعتبار نیاز: 93.7.16 ساعت 9:40
شرح کلی نیاز: PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS 
تاریخ نیاز به کالا: 93.7.16
مشخصات کالای مورد نیاز  : PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS 

 تعداد موردنیاز: 5 عدد
توضیحات خریدار : با گارانتی معتبر تلفن تماس 33967476 آقای مصطفایی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت WWW.SETADIRAN.IR  مراجعه فرمایید

آدرس و تلفن :تهران، -
منبع آگهی :سایت 14/7/93
تصویر آگهی :استعلام ,استعلام  PATCHORD LC-LC MULTIMODE 50/125 3MM 15 METER NEXANS
ذخیره تصویر آگهی :این آگهی فاقد تصویر می باشد.

نظـرات


فرم نظـر


*کد امنیتی (لطفا کد داخل تصویر را در کادر زیر وارد کنید)
captcha

آیا تمایل به دیدن آگهی های مرتبط دارید؟
آگهی مناقصه های مرتبط را ببینید:

پایگاه مناقصات کشور
آدرس : تهران ، میدان هفت تیر ، ابتدای خـیابان قائم مقام نرسیده به خیابان فجر نبش کوچه سام ، پلاک 17 ، طبقه 4
تلفن : 5-88349670 - 021
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس نماد داده ها می باشد.
Map
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400