ir
rss
calendar جمعه، 31 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :1,475

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,031
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 1,057
بازدید کل :265,414

با کارمندان خود با ادب و احترام رفتار کنید 94.5.22-pdf

با کارمندان خود با ادب و احترام رفتار کنید 94.5.22-pdf

با کارمندان خود با ادب و احترام رفتار کنید
کاردانی و تدبیر یک مدیر در حفظ شان و منزلت افراد تیم است و یک مدیر دانا با ارزش دادن به شخصیت افراد به رشد و بالندگی آنها کمک می کند.
النور چافی (Eleanor chaffee)
شما نمی توانید هر زمانی که دلتان خواست با کارمندان خود بدرفتاری کنید حتی اگر مدیر هستید. وقتی اوضاع بر وفق مراد نیست بهتر است خودسانسوری رفتاری داشته باشید یعنی به دفتر خود بروید در را ببندید به طوری که فقط شما تنها باشید حالا می توانید داد بزنید آن هم نه صدای خیلی بلند، فقط همین.
شما نباید در حضور دیگران کارمندان خود را به استهزاء بگیرید یا آنها را سرزنش کنید . آنها مانند فرزندان شما
هستند که به شما در کارهایتان یاری می رسانند.
اگر تیم شما بی عرضه و بی کفایت است این شما هستید که نتوانستید تیم لایق و کاردانی تربیت کنید ، به موقع حرفهایشان را نشنیدید مشکلاتشان را حل نکردید، کارهایشان را کنترل نکردید و حالا به این جا رسیدید که می خواهید با سرزنش کردن آنها در واقع نقاط ضعف خود را بپوشانید.
شما با انسانها سر و کار دارید ممکن است آنها مرتکب اشتباه میشوند یا کارها را خراب می کنند ، وقت گذرانی
می کنند یا امکان دارد موجب شکست کاری شما شوند. البته آنها کاملا طبیعی رفتار میکنند. اما از شما به عنوان یک مدیر انتظار میرود به جای سرزنش و انتقاد کردن از آنها برنامه ای منظم داشته باشید و حتی اشتباهات آنها را در برنامه خود لحاظ کنید و خود را برای آن آماده کنید از شکستها و تجربیات خود بیاموزید تا به موفقیت دست یابید.
شما باید صمیمانه از کارمندان خود قدردانی کنید که شما را در طی کردن این مسیر ناهموار همراهی میکنند وقتی از آنها انتقاد میکنید در واقع روی مسایل منفی تمرکز کرده اید که سطح کارایی آنها و شما را به طور فزاینده ای کاهش میدهد. در حالی که اگر آنها را تشویق و تحسین کنید با انتقال انرژی مثبت، سرعت پیشرفت را دو چندان می کنید.

 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی