ir
rss
calendar شنبه، 25 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :0

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :0
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 0
بازدید کل :8,755

برای قدم بعدی آماده باشید 94.4.18-pdf

برای قدم بعدی آماده باشید 94.4.18-pdf

برای قدم بعدی آماده باشید
متاسفم که نمی توانید بدون پا زدن دوچرخه را برانید بدون پارو زدن قایق را پیش ببرید و بدون دردسر به قله موفقیت ها صعود کنید. شما به عنوان یک بازیگر قوانین کار باید کار کنید نه مرخصی ، نه استراحت ، نه تفریح و نه اینکه پاهایتان را روی هم بیاندازید و قهوه بنوشید و به فضا خیره شوید و در رویاهای خود غرق شوید. خوب ، قدم بعدی کدام است هدف بعدی شما چیست؟ بهتر است قبل از این که یک پله بالاتر روید خود را برای رسیدن به آن آماده کنید. اگر تنبلی کنید فرصت زندگیتان مانند یک ماهی لغزان از دستان شما می گریزد.
خداوند رحمان و رحیم با تمام رحمانیتش هرگز تنبلی و کاهلی را نمی بخشد زیرا استعدادها و فرصتهای زندگی را به طور یکسان و بین همه تقسیم کرده است در نتیجه هیچ عذری را در از دست دادن فرصت ها نمی پذیرد.
اگر طرح های کوتاه مدت و دراز مدت خود را آماده کنید یعنی آماده هستید مسیر خود را پیگیری کنید و سختی ها و دشوای های این سفر بزرگ را می شناسید. حتی طوری کار میکنید که مردم فکر میکنند و مرحله بعدی را اقدام کرده اید، وارد میدان عمل شده اید و طوری حرف میزنید که انگار قبلا مدیر بوده اید.
اجازه دهید مردم شما را در سطح بالا ببینند به این ترتیب شما یکی از افراد سطح بالا خواهید شد. اگر بد لباس بپوشید ، درباره مسایل پیش پا افتاده حرف بزنید به شما به عنوان یک مزاحم پر حرف نگاه میکنند و شما نیز این را پذیرفته اید در نتیجه در همان سطح باقی می مانید و رشد نمی کنید.
 به اطرافتان نگاه کنید آیا میتوانید آدمهای مزاحم و پر حرف را تشخیص دهید؟ آیا آدمهای زحمتکش و پر کار را می شناسید؟ حالا دوباره نگاه کنید و افراد در سطح بالاتر را شناسایی کنید آدمهای هدفمند آدمهای سرزنده و فعال . آیا میتوانید آنها را بفهمید ؟ آیا می دانید چه کار کنید تا مانند آنها شوید؟ مطمئن شوید هر قدمی که بر میدارید و یا خود را برای آن آماده میکنید یک عمل واقعی ، ناب و ارزشمند است چرا که پشتوانه آن اراده، تصمیم و انتخاب شماست یک بار با مرد جوانی کار میکردم که بلند پرواز بود. او همیشه آماده بود تا قدم بعدی زندگیش را بردارد. همیشه یک کیف دستی همراهش بود همان کیفی که هیچ یک از همکارانش و حتی ما نیازی به آن نداشتیم یک روز کیف او از دستش به زمین افتاد و در آن باز شد و در کمال تعجب محتویات کیف او که ساندویچ ، یک روزنامه و یک دسته کلید بود ، بیرون ریخت. این منظره برای او تحقیر آمیز بود او از ما خجالت میکشید و برای همین ناراحت بود.
همیشه مطمئن باشید که محتویات کیف تان لوازم ضروری و مرتبط با کارتان است.
کلام آخر :
مسیر زندگیتان را طراحی کنید و قدم های بعدی را برنامه ریزی کنید. شتابزده عمل نکنید و آهسته و پیوسته گام بردارید.

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی