ir
rss
calendar جمعه، 31 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :1,475

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,031
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 1,057
بازدید کل :265,414

اولویت بندی 1394.3.21-pdf

اولویت بندی 1394.3.21-pdf

مهمترین کار
در جلسات گذشته در مورد زود بیدار کندن بحث کند و همچنین زمان بیشتر را با ده دقیقه زودتر بیدار شدن ایجاد کردیم، حال بهترین استفاده از آن ده دقیقه اول صبح چیست ؟
بیاد بیاوریم که رهبری کردن تماما دوباره تغییر ترتیب چیزهاست ( به کلیپ تصویری تفاوت مدیریت و رهبری مراجعه کنید ) با توجه به مطالبی که بیان شد مهمترین کار برای کسی که می خواهد زندگی خود را رهبری کند اولویت بندی کارهایش در آن دقیقه اول صبح است . این مهم ترین کار هر فرد در زندگی است.
اولویت بندی
چند بار شده کارهایی که می خواستید انجام دهید را انجام ندادید. این بدین دلیل است که اولویت بندی را برای کارهایتان مد نظر قرار نمی دهید. حال اگر آن را اولویت دهید کار مورد نظر تا پایان روز و یا تا پایان هفته انجام می شود
ندادن اولویت به هر کاری به معنای آن است که کار مورد نظر به سرانجام نخواهد رسید.
این موضوع بر می گردد به عدم اولویت بندی در زندگیتان، کارهای اولویت بندی نشده امکان انجام ندارند. انجام اولویت بندی در کارها، قدرتمند ترین عادت هر فردی است.
قدرت انتخاب چیست ؟
قدرت انتخاب یعنی انتخاب صحیح تر داشتن و یا اولویت بندی تحقیق در انتخابهای صحیح به طور مثال اگر دو نفر در
یک محیط یکسان مثل یک پاساژ در موقعیت برابر خرید لباس قرار بگیرند و مقدار پول کافی و یکسان نیز داشته باشند احتمالا بعد از خرید هر دو ، یک نفر خرید بهتری دارد چون او قدرت انتخاب بیشتری دارد، در عین حال که هر دو حق انتخاب یکسان داشتند اما یکی از دیگری انتخاب بهتری دارد چون آن فرد تشخیص برتر را خودآگاه و یا ناخودآگاه آموخته است. پس می توان با افزایش آگاهی و تمرین قدرت انتخاب خود را بهتر کرد .

 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی