ir
rss
calendar دوشنبه، 3 اردیبهشت ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :3,828

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,764
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 2,794
بازدید کل :36,429

نیروی عظیم درون انسان (6) 95.1.26-pdf

نیروی عظیم درون انسان (6) 95.1.26-pdf

نیروی عظیم درون انسان (٦)
یکی از گرانبهاترین داراییها شخصیت شما است یا میتواند باشد، وقتی شخصیت خود را به صورت درست ارایه دهید نمی توانید کوه ها را از جا بکنید اما می توانید انسان ها را تکان دهید. می توانید مردم را چنان دگرگون سازید که شما را دوست داشته باشند، به شما اعتقاد داشته باشند، یاور شما شوند با شما کار کنند محبت و دوستی و درک و وفا نثار کنند و همه اینها در عوض آن شخصیتی باشد که شما به آنها نشان می دهید. شخصیت شما بسته به آن که چگونه آن را نشان دهید میتواند سبب خیر یا شر برای شما باشد.
هدف شما در زندگی باید این باشد که هر جا باشید به بهترین وجه کار کنید و ایمان داشته باشید، اگر کار خود را خوب انجام دهید پاداش آن را خود و افراد محبوبتان خواهید گرفت.
با فایق شدن بر موانع است که دستاوردها حاصل میشود راه پیشرفت این است. این راه ممکن است پرمشقت به نظر رسد اما اگر موانع را برطرف کنید رسیدن به هدف حتمی است.
همیشه به یاد داشته باشید که دانش توانایی است، بر دانش خود بیفزایید دستیابی به چیزهای عظیم تر افزایش یابد مطالعه کنید بیاموزید و کار کنید چشم هایتان را باز کنید تیزبین شوید زنده و بیدار زندگی کنید همچنین مقداری از ظرفیت درونتان به دیگران سرایت خواهد کرد و آنها سپاسگزار شما خواهند بود.
علاقه های خاص افراد را بیابید و به آنها توجه کنید این باعث می شود بر آنها تاثیر فزاینده ای داشته باشید زیرا افراد کسانی را به خود جذب میکنند که به هم شباهت دارند. کبوتر با کبوتر باز با باز به یاد داشته باشید علاقه واقعی خود را با کلمات و عمل به افراد بیان کنید در مقابل آنها نیز به شما علاقمند می شوند.
حالا که از قدرت فکر باخبر شده اید. هر وقتی که متوجه افکار منفی شدید آن افکار را متوقف سازید و توجه کنید که با اجازه دادن به چنان افکاری چه آسیبی به خود می رسانید. فورا این تصویرهای غلط را با تلقین های بصری ( تصویر سازی ) مثبت جایگزین کنید خود را بنگرید بر مشکلات رویاروی خود فایق می آیید در حال انجام کارهای اثرگذار هستید و نتیجه بهتری عایدتان می شود.
هر شب در لحظاتی آرام قبل از خواب این تلقینها را به خود بدهید. بگویید ) روز به روز بیشتر اختیار ذهن و هیجانات خود را به دست میگیرم هر روز سلامتی و شادمانی خود و رونق زندگیم را بیشتر میکنم هر روز کمک به خود و انجام کارهای ارزشمند را بیشتر می کنم هر روز تاثیری مناسب بر دیگران می گذارم، به طوری که آنها تمایل پیدا کنند در کارها رفیق و همراه من باشند
اگر بر خود کنترل داشته باشید خواهید توانست کنترل شرایط و افراد پیرامون خود را هم در دست داشته باشید بهترین راه داشتن رابطه سالم و هماهنگ با دیگران آن است که با خود رابطه سالم و هماهنگ برقرار کنید.

 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی