ir
rss
calendar شنبه، 25 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :0

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :0
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 0
بازدید کل :16,599

نیروی عظیم درون انسان (5) 95.1.19-pdf

نیروی عظیم درون انسان (5) 95.1.19-pdf

نیروی عظیم درون انسان (۵)
توجه به اندیشه ها در ذهنتان مهم است. با شکل گرفتن تصویرهای ذهنی، جزئیات آرزوها و خواسته هایتان را بیشتر کنید.
همیشه قدرت موثر تکرار را به یاد داشته باشید تک تک جزئیات آنچه می خواهید باید در فکر شما تصویر شود و آنقدر ادامه بدهید تا به واقعیت بپیوندد.
می دانید و باور دارید که چیزهایی خوب اتفاق خواهد افتاد همه ترسها و افکار نگران کننده را که دارید از ذهن خود خارج میکنید و میدانید که اگر اجازه دهید این چیزها بمانند فقط شرایط ناخوشایند را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
در ذهن خود فیلتری قرار دهید و پیش از اینکه افکار ناراحت کننده و ترسها آسیبی برسانند جلوی آنها را بگیرید تصویر سازی کنید شکهای خود را از بین ببرید و دست به عمل بزنید.
برای ترک هر عادت بدی باید جانشینی برانگیزنده و خوب داشت. چیزی که بتواند جانشین عادت بد شود. باید اعتقاد درونی داشته باشید که اگر این عادتها را رها کنید ، در شرایط بهتری بسر خواهید برد. باید همچنین باور داشته باشید که عادتهای بد زبان آور است. و اگر عادتهای بد ادامه یابد شما را از نیل به اهدافتان محروم خواهد کرد. هر بار که موفق شدید وسوسه های عادت های بد را از بین ببرید الگوی عادت خوب که جایگزین کردید قوی تر و قوی تر خواهد شد.
هیچ کس نمی تواند شرایط زندگیش را تغییر دهد مگر این که فکرهایش و باورهایش ( باور فکری است که به آن ایمان داریم را عوض کند.

 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی