ir
rss
calendar شنبه، 25 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :0

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :0
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 0
بازدید کل :2,691

آرمان سازی 94.10.23-pdf

آرمان سازی 94.10.23-pdf

آرمان سازی (۱)
یکی از مهمترین رفتارهای افراد موفق ) آرمان سازی ) نامیده میشود. در آرمان سازی ، چشم اندازهایی برای آینده خود در هر جنبه ای از زندگیتان می آفرینید ) تفکر بدون محدودیت ) را تمرین می کنید. تصور کنید که از تمام وقت و پول ، دوستان و ارتباطات ، تحصیلات و تجربه ها و همه استعدادها و تواناییهایی که احتمالا به آن نیاز پیدا میکنید را دارید. اگر در چنین وضعیتی بودید
با زندگیتان واقعا چه کاری می خواهید انجام دهید؟
هنگامی که آرمان سازی را با عصای سحرآمیز ترکیب میکنید ذهن خود را از محدودیت های تفکر روزانه و پرداخت قبوض رها میکنید و این نشانه افراد متمایز و موثر از هر لحاظ است.
آینده آرمانی ( ایده آل ) خود را طراحی کنید
تفکر ) برگشت از آینده ) را تمرین کنید پنج سال به جلو بروید و به جایی که امروز هستید نگاه کنید پاسخ هایتان را به سوالات زیر یادداشت کنید.
1- اگر شغل ، حرفه یا کسب و کار مورد علاقه تان ، پنج سال آینده عالی می بود چگونه به نظر می رسید؟ درآمدتان چقدر می بود؟ موقعیتتان از آنچه امروز هست چقدر متفاوت می بود؟

2- اگر خانواده و روابطتان ، خانه و سبک زندگیتان پنج سال آینده عالی می بود چگونه به نظر می آمد و چقدر با امروز متفاوت می بود؟
3- اگر سطح سلامتی و تناسب اندام در پنج سال آینده ایده آل می بود. چطور به نظر می رسیدید و چه احساسی داشتید؟ وزنتان چقدر بود؟ هر روز یا هر هفته چقدر ورزش می کردید؟ چه غذاهایی را می خوردید؟
4-  اگر وضعیت مالی شما در پنج سال عالی میبود چقدر در بانک داشتید و ماهانه و سالانه عایدی شما از سرمایه گذاری تان چقدر می بود؟

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی