ir
rss
calendar جمعه، 31 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :1,475

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,031
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 1,057
بازدید کل :280,808

هفت حقیقت درباره شما (2) 94.10.10-pdf

هفت حقیقت درباره شما (2) 94.10.10-pdf

هفت حقیقت درباره شما (۲)
شما همیشه آزاد هستید تا محتویات تفکرات و جهت زندگیتان را انتخاب کنید. تنها چیزی که کنترل کامل بر آن دارید تفکرات و زندگی درونیتان است ذهن شما مانند باغچه است یا گلها یا علفها رشد خواهند کرد اما اگر شما گل نکارید علفها به طور خودکار بدون هیچ تلاشی از طرف شما رشد خواهند کرد. اگر به طور آگاهانه افکار مثبت نکارید افکار منفی به جای آنها رشد می کند.
این تشبیه ساده درباره ی باغچه توضیح میدهد که چرا اگر مردم ناخشنود هستند و دلیل آن را نیز نمی دانند.
۶- شما با سرنوشت عالی در این کره خاکی پا گذاشته اید آمده اید تا کار خارق العاده ای در مورد زندگی تان انجام دهید ترکیب بی همتایی از استعدادها تواناییها ایده ها ، بینش ها و تجربه هایی دارید که شما را از هر کسی که تا به حال زندگی کرده متمایز می کند. شما برای موفقیت طراحی و برای به عظمت رسیدن مهندس شده اید.
پذیرش یا عدم پذیرش این نکته به طور گسترده اندازه ی اهدافی که مشخص کرده اید قدرت پایداریتان در برابر مشکلات و مصائب ، اندازه ی پیروزیها و جهت کلی زندگیتان را مشخص می کند.
هیچ محدودیتی برای آنچه که می توانید انجام دهید یا میتوانید باشید یا می توانید داشته باشید وجود ندارد مگر محدودیتی که در افکار و تصوراتتان برای خود ایجاد می کنید. بزرگترین دشمنی که با آن روبرو خواهید بود ترسها و تردیدهای خودتان است. اینها معمولا افکار منفی هستند که لزوما بر پایه ی حقیقت نیستند و طی سالها آنها را پذیرفته اید برای همین هیچ وقت آنها را زیر سوال نمی برید.
این قانون را به یاد داشته باشید مهم نیست که از کجا آمده اید، آنچه واقعا مهم است این است که به کجا می روید.

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی