ir
rss
calendar جمعه، 24 فروردین ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :0

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :0
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 0
بازدید کل :254,348

هفت حقیقت درباره شما (1) 94.10.2-pdf

هفت حقیقت درباره شما (1) 94.10.2-pdf

هفت حقیقت درباره شما (۱)
نقطه شروع برای آزاد کردن قدرت بالقوه تان این است که بفهمید هم اکنون شما در درونتان شاهزاده و یا شاهزاده خانم هستید صرف نظر از این که امروز کجا هستید و یا این که در گذشته چه کارهایی را انجام داده و یا نداده اید هفت حقیقت کلیدی درباره شما به عنوان یک انسان وجود دارد که باید آن را جزیی از حقیقت زندگیتان بپذیرید
1- شما حقیقتا شخص خوب ، عالی و بی نهایت ارزشمند هستید هیچ کس بهتر یا با استعدادتر از شما نیست در اعماق وجودتان انسان خوبی هستید. به شیوه ی خاص خودتان خوبتر و بهتر از هر فردی هستید که تا به حال دیده اید.
تنها زمانی که درباره ی ارزش و خوبی ذاتی خودتان شک کنید شروع به زیر سوال بردن خودتان میکنید ناتوانی در پذیرش این که شما فرد ذاتا خوبی هستید ریشه در بسیاری از ناخوشنودیتان دارد.
2- شما در بسیاری از جنبه ها مهم هستید. برای شروع ، شما برای خودتان مهم هستید.
تمام جهان شخصی تان بطور اختصاصی حول محور شما جریان دارد. شما مهمترین تمام جهان شخصی تان بطور اختصاصی حول محور شما جریان دارد. شما مهمترین فرد در جهان شخصی خود هستید به هر آنچه که میبینید یا می شنوید معنا می بخشید.
شما همچنین برای پدر و مادرتان مهم هستید تولد شما لحظه ی مهمی در زندگیشان بوده است و امروز هم روی آنها تاثیر دارد و همانطور که بزرگ می شدید، تقریبا هر کاری که انجام میدادید برای آنها مهم و خاص بوده است.
شما برای خانواده ی خود همسر ، شریک زندگی، بچه هایتان و گروههای اجتماعی دیگر مهم هستید. برخی کارهایی که انجام میدهید و هر آنچه را میگویید تاثیر زیادی بر آنها دارد.

شما پتانسیل بی اندازه ای دارید و میتوانید زندگی و دنیای مورد علاقه تان را خلق کنید. شما نمی توانید از کل انرژیتان استفاده کنید حتی اگر صدها بار زندگی کنید.
مهم نیست که تا کنون چه کارهایی انجام داده اید چون گذشته گذشته است، آینده شما می تواند کاملا از گذشته شما متفاوت باشد هر چه هم اکنون توانایی و استعدادهای طبیعیتان را بیشتر پرورش دهید در آینده پتانسیلهای بیشتری را می توانید ایجاد کنید. باور به قدرت بالقوه و نامحدود انسانی از جمله خودتان کلید اصلی برای تبدیل شدن به آنچه که واقعا توانایی آن را دارید می باشد.
۴- جهانتان را از هر جنبه با نحوه ی فکر کردن و اعتقاداتتان می سازید. در واقعیت افکارتان ، واقعیت هایتان را می سازد تعجب آور است که اکثر افکار محدود کننده و منفی و تردیدهایی که مانع خوشحالی و موفقیتتان میشوند به هیچ وجه واقعیت و حقیقت ندارند و به طور حتم قابل تغییر هستند.
زمانی که شروع به زیر سوال بردن فکرهای محدود کننده تان کنید و فکرهایی را توسعه دهید که با شخص فوق العاده ای که واقعا هستید متناسب است زندگیتان به سرعت شروع به تغییر می کند. 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی