صفحه نخست درباره ما تماس با ما تعرفه خدمات راهنما پیام مدیرعامل نمایشگاه ثبت نام اسناد
مـناقصات امــروز:
2,986
مـناقصات دیـروز:
2,937
مـزایدات امـروز:
1,282
مـزایدات دیـروز:
418
کاربران آنلاین:
7,098
بازدید امروز:
19,925
آرشیو:
3,384,900
ورود به سایت
آسان جو - فروش انواع کالا
شرکت پانا پرداز پرسیا
شرکت صنایع کابل کمان 2
شرکت ساختکار آفرین
ایده کنترل سها بین الملل
سیم راد سما
پدیده ماشین سازی غرب (تیان گاز)
گروه صنعتی فرات فولاد
توسعه پلیمرهای خاورمیانه
شرکت سیمیا
رسانا کابل

استعلام PATCHCORD SC-LC MULTIMODE 50/125-DX-2METER NEXANS؟

[سفارش و ارسال اسناد مناقصه/مزایده در پایگاه مناقصات و مزایده ایران 021-88349670-5]
کد پارس نماد:388665
استان:تهران
شماره آگهی:12933038000065
تاریخ شروع :1393/07/14
تاریخ درج آگهی :1393/07/14
عنوان آگهی:استعلام PATCHCORD SC-LC MULTIMODE 50/125-DX-2METER NEXANS
شرح آگهی:

استعلام , استعلام PATCHCORD SC-LC MULTIMODE 50/125-DX-2METER NEXANS
استعلام
نام دستگاه خریدار: سازمان امور مالیاتی کشور
تاریخ پایان اعتبار: 93.7.16 ساعت 9:40
شرح کلی نیاز: PATCHCORD SC-LC MULTIMODE 50/125-DX-2METER NEXANS
تاریخ نیاز به کالا: 93.7.16
تعداد مورد نیاز : 40 عدد
توضیحات خریدار: با گارانتی معتبر ، تافن تماس: 33967476 آقای مصطفایی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه فرمایید

آدرس و تلفن :تهران، -
منبع آگهی :سایت 93.7.14
تصویر آگهی :استعلام , استعلام PATCHCORD SC-LC MULTIMODE 50/125-DX-2METER NEXANS
ذخیره تصویر آگهی :این آگهی فاقد تصویر می باشد.

نظـرات


فرم نظـر


*کد امنیتی (لطفا کد داخل تصویر را در کادر زیر وارد کنید)
captcha

آیا تمایل به دیدن آگهی های مرتبط دارید؟
آگهی مناقصه های مرتبط را ببینید:

پایگاه مناقصات کشور
آدرس : تهران ، میدان هفت تیر ، ابتدای خـیابان قائم مقام نرسیده به خیابان فجر نبش کوچه سام ، پلاک 17 ، طبقه 4
تلفن : 5-88349670 - 021
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس نماد داده ها می باشد.
Map
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400