ir
rss
calendar جمعه، 12 خرداد ماه 1402
parsnamaddata logo
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :2,409

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,006
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 1,607
بازدید کل :6,865

فیلم آموزش نحوه ثبت و پیگیری درخواست کاربران بخش خصوصی در سایت ستاد ایران

مدیریت درخواست ها (تیکتینگ ) بخش خصوصی

پیش از این کاربران سامانه تدارکات الکترونیک دولت برای ارتباط با مدیریت سامانه از روش مکاتبه و ارسال نامه استفاده می کردند. سیستم تیکتینگ به کاربران این امکان را می دهد تا کلیه مکاتبات و درخواست های خود را از طریق یک بستر جامع و منسجم ثبت و ارسال و پیگیری نمایند.

کاربران بخش خصوصی اعم از تامین کننده، مناقصه گر و مزایده گر از طریق کارتابل مربوطه اقدام به ثبت و ارسال تیکت می نمایند.

در ادامه نمونه مراحل ثبت و ارسال تیکت توسط مناقصه گر شرح داده می شود. برای ثبت و ارسال تیکت در سامانه مناقصه، مناقصه گر می بایست پس از ورود به کارتابل خود گزینه درخواست های کاربران (ارسال تیکت) را انتخاب نمایند. در این فرم تمامی درخواست هایی که کاربر پیش از این ثبت و ارسال کرده است نمایش داده می شود. توجه کنید با ورود هر نقش به کارتابل تیکت اطلاعات متناسب با همان نقش نمایش داده می شود. با انتخاب کلید ثبت درخواست جدید، فرم ثبت درخواست مرتبط با سامانه انتخاب شده نمایش داده می شود. در این فرم به منظور اطلاع کاربر از جزئیات بیشتر سند راهنمای کاربر و راهنمای تکمیل جزئیات درخواست ها قرار گرفته است. با انتخاب منوی کشویی نوع درخواست لیست، درخواست های مربوط به سامانه مناقصه نمایش داده می شود . گفتنی است نمایش نوع درخواست ها متناسب با زیر سامانه مرتبط با کاربر می باشد.

همچنین در صورتی که نوع درخواست مورد نظر در لیست وجود ندارد میتوان گزینه سایر را انتخاب کرد. شماره فراخوان را در فیلد مربوطه درج کرده و با استفاده از کلید انتخاب آن را مشخص نمایید.

لطفا توجه فرمایید که برای برخی از انواع درخواست ها پیوست تصویر نامه الزامی می باشد. جهت ذخیره درخواست کلید ثبت و جهت ارسال کلید تایید و ارسال تیکت را انتخاب نمایید.