ir
rss
calendar پنج شنبه، 10 خرداد ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

2,003
مـناقصات دیروز :4,186

مـزایدات امـروز :

1,150
مـزایدات دیروز :2,149
استعلام امروز : 1,436
استعلام دیروز : 3,166
بازدید کل :587,225

مزایای عضویت پارس نماد

پایگاه مناقصات و مزایدات کل کشور

تماس بگیرید تا هدیه اشتراک دریافت کنید 5- 88349671
بیش از 11000 شرکت موفق در سراسر ایران مشترک این اطلاعات هستند
شما هم می توانید از کلیه اخبار مناقصه و مزایده کشور مطلع شوید.
اخبار و اطلاعات دسته بندی شده کل کشور از طریق فکس، ایمیل و سایت قابل دریافت می باشد.

Pars Namad Data processing Center

مزایای عضویت:
قابل توجه مدیران موفق و افراد آگاه
: همانطور که می دانید بیش از 90% از معاملات کلان کشور به صورت مناقصه و مزایده انجام می شود. بیش از 11000 هزار شرکت موفق باعضویت  از این اطلاعات بهره میبرند.

توجیه اقتصادی و مدیریت زمان :  با اشتراک در این مرکز برای هزینه های مالی و زمانی خود صرفه جویی می کنید و حتی لازم به هزینه های گزاف تبلیغاتی هم نیست.

امنیت در داشتن اطلاعات لازم خود  : از تمامی مناقصه ها و مزایده ها و دیگر اخبار اقتصادی سراسر کشور مطلع می شوید. مشترکین به علت کامل بودن اطلاعات در این مرکز حق انتخاب بهتری داشته و شانس برنده شدن آنها نیز خیلی بیشتر می باشد. فقط با یک تماس می توانید بعضی از اسناد مناقصه ها یا مزایده ها را به صورت رایگان دریافت کنید. با توجه به استقبال وعضویت  صدها مرکز دولتی و هزاران شرکت خصوصی امکان دریافت مناقصه های مستقیمی وجود دارد که از این مرکز به اعضا محترم ارایه می گردد لذا بدین جهت نیز شانس بیشتری را در سوی بهره مند شدن مشترکین ایجاد می کند. هدف ما مشتری مداری است مطمئن باشید با عضویت  در این مرکز رضایت شما حاصل خواهد شد این ادعا با دریافت صدها رضایت نامه و تقدیرنامه مشترکین به این مرکز قابل اثبات می باشد (به رضایت نامه ها مراجعه کنید)

سهولت دریافت اخبار: با تکیه  بر 14 سال تجربه و با وجود گروه 125 نفری این مجموعه افرادی مجرب و متخصص اطلاعات را به طور صحیح و دقیق طبقه بندی نموده تا شما بتوانید براساس نوع فعالیت خود اخبار مورد نظر را دریافت نمایید. امکان ارسال این خدمات به اشکال مختلف از طریق فاکس روزانه ارسال ایمیل به روز و دریافت خدمات از طریق وب سایت به صورت لحظه ای کامل و ارسال می گردد.

مزایای تبلیغ در سایت: این سایت با توجه در معرض دید هزاران کاربر روزانه جایگاه مناسبی است جهت معرفی و تبلیغ فعالیت شما به دلیل منحصر بودن این فضا که فقط جای 3 بنر طبق نمونه در صفحه اصلی بوده و اینکه هیچ تبلیغات دیگری در بقیه صفحات وجود ندارد باعث توجه بیشتر شده و به آسانی دیده می شود و اجاره این فضا بنا به سفارشات و مدت درخواست به صورت موردی مبلغ و تاریخ رویت آگهی ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 هدایای عضویت (جوایز اشتراک) : بدون هزینه در روز قیمت ارزها و انواع سکه ، طلا را در اختیارتان قرار می دهیم. بدون هزینه  شما را از تاریخ برگزاری کلیه نمایشگاه های داخلی  سراسر ایران مطلع می کنیم. بدون هزینه تمام آگهی های خرید و فروش مناقصه و مزایده را به اطلاع شرکت ها معتبر می رسانیم. (بسیاری از شرکت ها به دلیل ندانستن اخبار مناقصه ها از شانس برنده شدن و سود بردن محروم می شوند)


معرفی خدمات شرکت


مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها با لطف پرودگار در سالهای متمادی (با بیش از 14 سال تجربه) و در اختیار داشتن گروه بزرگی از افراد متخصص و کاردان و همچنین دستگاهها و تجهیزات پیشرفته به صورت شبانه روز و با استفاده از روش های جدید قادر است:

1. انجام تحقیقات (رسانه ای ، علمی) در زمینه های گوناگون
حوزه تحقیقات و بررسی های این مرکز با استفاده از اخبار و گزارشهای مندرج در سایتهای رایانه ای و صدا و سیما و نشریات و روزنامه ها و وسائل ارتباط جمعی در داخل و خارج از کشور می باشد که با چنین امکاناتی می تواند هر نوع اطلاعات تخصصی و طبقه بندی شده را در اسرع وقت در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهد.

2. اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های دسته بندی شده تخصصی سراسر ایران
اطلاعات صحیح، جامع و مستند کلیه مناقصه ها و مزایده های دسته بندی شده صنفی و تخصصی از دستگاه های دولتی و وابسته به دولت و عمومی و حتی بخش خصوصی سراسر کشور تهیه و در کوتاه ترین فرصت (به صورت پیامک، ایمیل، سایت یا فکس) به مشترکین ارجمند ارائه نماید.

3. تهیه  ارسال اسناد مناقصه ها و مزایده ها از سراسر ایران (انتقال هر نوع مرسولات اسنادی)
مرکز فرآوردی اطلاعات پارس نماد داده ها در استانها و شهرستانهای مختلف کشور نمایندگان و همکارانی دارد که می توانند مدارک و اسناد مربوط به مزایده ها و مناقصه ها را حتی در همان روز از موسسات و دوایر دولتی و غیر دولتی اخذ و با سریعترین وسیله ممکن از یک (1) تا چهل و هشت (48) ساعت به مشترکین و بالعکس اسناد تکمیل شده از سوی شرکتها را به واحدهای مختلف دولتی و سازمانهای خصوصی در کوتاه ترین زمان برساند.

4. اطلاع رسانی قوانین و بخشنامه ها و دستورالعمل های اجرائی، اقتصادی و تجاری
این مرکز با دارا بودن توانمندی های تخصصی در نیروهای انسانی خود کلیه اخبار و اطلاعات در رابطه با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی - مصوبات هیئت محترم وزیران و بخشنامه ها و دستورالعمل های صادره از سایتها و رسانه های مختلف و جراید و مطبوعات را دریافت و در کوتاه ترین فرصت و در طول مدت شبانه روز به مشتریان ارائه می کند.

5. اطلاع رسانی کامل از نمایشگاههای ایران و سراسر دنیا
اعلام تقویم برگزاری و اطلاعات کامل نمایشگاههای سراسر ایران و تمامی نقاط جهان به صورت ترجمه شده در کلیه حوزه های تخصصی نیز از توانایی های مرکز بوده که بر حسب سفارش مشتری در آیتم های ویژه قابل تفکیک و تقدیم است.

6. مدیریت سایت سازمانها و شرکتها
این مرکز قادر است مدیریت و اداره سایت سازمان ها و شرکتهای بزرگ که روزانه حجم عظیمی از اطلاعات و اخبار را در سایت خود ارائه می دهند، به عهده گیرد (اعم از به روزرسانی اطلاعات و مشاوره در این زمینه...)

7. مشاوره و کارگزاری خرید و فروش کارخانه ها و ماشین آلات
خرید و فروش کارخانجات مستلزم برآورد قیمت گذاری صحیح و دقیق ابنیه، دستگاهها و تجهیزات نصب شده در آنهاست که این مرکز ضمن ارتباط با هزاران شرکت و کارخانجات فعال و دسترسی به قیمتهای روز داخلی و جهانی می توانند در این زمینه به متقاضیان ارجمند یاری رسانند.

8. ارسال تبلیغات به صورت گروهی از طریق ایمیل و فکس و اس ام اس و یا تبلیغ در دی وی دی و وب سایت این مرکز
از آنجایی که در جهان کنونی، مهمترین رکن در تجارت جهانی، معرفی کالا و خدمات به مشتریان از طرق گوناگون است، بدین ترتیب می توانیم اطلاع رسانی و تبلیغات کالا و خدمات شما را از طریق ارسال SMS , FAX , E-mail به اشخاص حقیقی و حقوقی (هدف) ارائه و یا با درج بنر یا تصاویری از وضعیت و محصولات شما در وب سایت و DVD این مرکز شما را به هزاران مشتری قدرتمنمد معرفی می نمائیم.

9. قیمت روز کالاهای اساسی هر صنف
قیمت کالاهای تخصصی و صنفی با استفاده از منابع موثق خبری داخلی و خارجی در اسرع وقت تهیه و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

تماس بگیرید تا هدیه اشتراک دریافت کنید 5 - 88349671