ir
rss
calendar چهارشنبه، 3 مرداد ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

4,274
مـناقصات دیروز :3,011

مـزایدات امـروز :

2,123
مـزایدات دیروز :1,320
استعلام امروز : 3,128
استعلام دیروز : 2,099
بازدید کل :316,010

آستین ها را بالا بزنید 94.4.11-pdf

آستین ها را بالا بزنید 94.4.11-pdf

آستین ها را بالا بزنید 
مرد عمل هستید با بیشتر حرف میزنید؟ بعضی ها چنان از حرف زدن و خیالبافی های خود لذت میبرند که گویی واقعا کار به همان شکل انجام شده است اما واقعیت این است که تا آستینها را بالا نزنید و پا به میدان عمل نگذارید هیچ اتفاق خاص و مهمی نمی افتد و شما همچنان غوطه ور در رویاهای خود سیر نزولی خواهید داشت و دیری نمی گذرد که خود را در همان نقطه شروع می بینید بدون اینکه مسیری را طی کرده باشید. 
خوب ، حالا شما همه امکانات و لوازم را به طور کامل و یک جا در اختیار دارید از شما انتظار میرود وارد عمل شوید و همان کسی یا چیزی شوید که خودتان با دیگران از شما توقع دارند این یک جور ادا در آوردن و تقلید نیست این عین زندگیه ! نوعی آموزش است که به شما با صراحت میگوید اگر مرد عمل نیستید اگر دوست دارید بنشینید و ساعت ها بیهوده حرف بزنید اگر منتظر معجزه ای هستید که بدون تلاش به همه چیز برسید، لطفا میدان را خالی کنید و اجازه دهید دیگرانی که همت کار کردن دارند وارد گود شوند. 
اگر خاطرتان باشد از همان اول گفتیم که شما باید بتوانید با شرایط و امکانات موجود کار کنید، خوب هم کار کنید این حرف اول و آخر ماست اگر نمی توانید با خودتان رو راست باشید وقت خود و دیگران را تلف نکنید از گفتن کلمات نمی توانم و کار من نیست هم خجالت نکشید ، بی معطلی صحنه را ترک کنید تا بازیگران واقعی وارد صحنه کار و زندگی شوند. 
کار مطلوب و ایده آل خود را انتخاب کنید و ببینید در حال حاضر چه کسی مشغول انجام آن است به کارهایش با دقت نگاه کنید و فکر کنید و یاد بگیرید که چگونه این کار را مدیریت میکند. نگویید سخته، همه کارتون شده ناله کردن من نمی تونم . . آخه نمیشه ، امکان نداره و ... این جمله منفی را از کجا آوردید؟ بهتر است اول فکر کنید بعد نق بزنید به جای اینکه اشتباهات دیگران را بزرگ کنید از آن درس بگیرید و با خود عهد ببندید که هرگز مرتکب چنین اشتباهاتی نشوید نگاه کنید دیگران چگونه کارهایشان را به نحو احسن انجام می دهند و از همین حالا هوشیاری در کار را تمرین کنید. 
اگر می خواهید وارد میدان عمل شوید باید با سبک و روش خاص آن کار آشنا شوید و انجام دهید طرز لباس پوشیدنتان خاص آن کار باشد، مثل آنهایی حرف بزنید و عمل کنید که در آن کار حرفه ای هستند و درست رفتار کنید و ایده های نو داشته باشید. اگر آماده باشید  می توانید با رعایت نکات زیر سریع تر به هدف برسید : 
ـ با دقت نگاه کنید هم به اطرافتان و هم به خودتان 
ـ بیاموزید از هر آنچه در اطرافتان می گذرد چه مثبت چه منفی درس بگیرید. 
ـ تمرین کنید زیرا تمرین کردن شرط لازم و ضروری یادگیری می باشد. 
ـ تحلیل کنید، یعنی دیده ها ، شنیده ها و آموخته های خود را تجزیه و تحلیل کنید. 
البته تمام این کارها بعد از تمرین در ناخودآگاه شما انجام میشود یعنی بدون این که بدانید به طور عادتی آنها را انجام می دهید. کار سختیه ، نه ؟ درسته که سخته . اصلا کی گفته رشد کردن و متحول شدن کار آسونیه ؟ 
کلام آخر: 
هیچ چیز در زندگی لذتبخش تر از آن نیست که با همت بلند و اراده خستگی ناپذیر به آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید.

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی