ir
rss
calendar دوشنبه، 3 اردیبهشت ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :3,828

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,764
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 2,794
بازدید کل :36,429

نیروی عظیم درون انسان (4) 95.1.7-pdf

نیروی عظیم درون انسان (4) 95.1.7-pdf

نیروی عظیم درون انسان (4 )
باید همیشه به یاد داشته باشید که هر تصویر نادرستی که همراه با ترس یا احساسات شدید وارد ذهن شما گردد مانند بذری است که در ذهن شما ریشه می گیرد و سبب بروز رویدادهای مشابهی در زندگی خارجی تان می شود.
بعضی از تجربه هایی که سبب ترس شده اند را مرور کنید بیندیشید که بایستی چگونه واکنش نشان می دادید آنگاه تصویری ذهنی از خود ایجاد کنید که در آن بر ترس فائق آمده اید همان کاری را میکنید که ذهن هوشیار شما دستور میدهد خود را ببینید با تجارب گوناگون که ممکن است در حال یا آینده روی میدهند رویارو می شوید. در حالی که هیجانات خود را با شجاعت و اطمینان در اختیار گرفته اید و آماده مواجه شدن با هر اتفاقی هستید.
هر بار که احساس ترس کردید تصویرهای ذهنی را که در آن هیجان به شما تحمیل می کند، متوقف سازید و به جای آن تصویرهایی از خود به ذهن بیاورید که در آنها منطقی و مسلط رفتار میکنید با دیدن پیاپی خود در حال رفتار هیجانی مناسب در برابر اتفاقات روز به روز سلطه ای را که بعضی ترسها بر شما دارند کمتر خواهید کرد تا این که به موقع خود آن ترسها به طور کلی از بین خواهند رفت.
ایمان تنها یک کلمه نیست بلکه نیرویی است قطعی ، حیات بخش ، توانا کننده و دارای قدرتی پویا که شرایط را جذب میکند و افراد را به جنبش و عمل وا می دارد.
عمل کنندگان جهان همه با ایمان به حرکت درآمده اند . ( ایمان سرچشمه موفقیت است ) برای نیل به موفقیت برای حرکت کردن و به حرکت وا داشتن دیگران باید ایمان داشته باشید اگر از ایمان محروم باشید اعتماد به نفس هم ندارید این دو دست در دست هم دارند.
اگر ایمان و اعتماد به نفس هر دو برای شما کار کنند هرگز شکست نمی خورید. هدف ارزشمندی را در نظر بگیرید و قدرت ایمان خود را همراه آن کنید ایمان به خود که سرنوشت هر کسی را تعیین میکند همه افکار منفی را قطع کنید با اطمینان به پیش روید. در این صورت همه موانع از پیش پای شما برداشته خواهد شد.
هیچ چیز اتفاق نمی افتد مگر این که خواستن و آرزو داشتن را با تلاش و عمل همراه کنید در این باره هیچ شکی نیست.
اندیشه های خویش و توانایی عملی کردن آن اندیشه ها را باور کنید. کاملا به یاد داشته باشید که نیروی ذهن شما تا هنگامیکه به آن ایمان نداشته باشید ، عمل نمی کند.
 تجربه بزرگترین معلم انسانهاست. تجربه به شما میگوید که در گذشته کجا اشتباه کرده اید و با تحلیل اشتباهاتتان و درس گرفتن و اصلاح کردن مداوم کارهایتان خود به خود در جاده صحیح قرار خواهید گرفت آنگاه آن قدرت درونی را کشف می کنید و می گویید
( من باور دارم ) و در آن لحظه جریان مغناطیسی در شما به حرکت در می آید تا آن چه را که باور دارید جذب کند و وقتی میبینید و احساس میکنید چیزهایی که با کمک ایمان خود تصویر کرده اید به سوی شما می آید می گویید: به درستی چنین است.
باید بگذارید که ایمان به اعماق وجود شما نفوذ کند و در درون شما کار کند. وقتی به اندازه کافی چیزی را باور کردید ذهن شما به آن وجود میبخشد و نیروی ذهنتان آن را برایتان خلق می کند.
اگر به ترسها و تردیدها اجازه ندهید تا این طرح بالقوه را که به ضمیمه خویش داده اید تغییر دهد، روزی فرا خواهد رسید که آن تصویر ذهنی را همان طور که در ذهن داشته اید در جهان واقعیت می بینید.

 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی