ir
rss
calendar دوشنبه، 3 اردیبهشت ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :3,828

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,764
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 2,794
بازدید کل :36,429

نابودگر نگرانی 94.12.1-pdf

نابودگر نگرانی 94.12.1-pdf

نابودگر نگرانی 
یکی از بهترین راه های برطرف کردن نگرانی به کارگیری نابودگر نگرانی » در هر وضعیتی است که برای شما اضطراب آور و ناراحت کننده است ۴ گام برای استفاده از روش نابودگر نگرانی وجود دارد: 
گام اول : وضعیت نگران کننده را به روشنی توصیف کنید دقیقا نگران چه چیزی هستید؟ 
اکثر مردم درباره ی چیزهای مبهم و نامشخص نگران هستند افکار آن ها مبهم و گیج است. مانند کودکان در تاریکی شب ، به دلایل نامشخص و مبهمی نگرانند. یا اطلاعات کافی از چیزی که نگرانشان کرده است ندارند و این موضوع باعث واکنش افراطی آنها می شود. 
در پزشکی می گویند تشخیص صحیح نیمی از درمان است . 
توصیف روشن و واضح نگرانیتان اگر ممکن است به صورت مکتوب ، اغلب بلافاصله راه حل هایی پیش رویتان میگذارد که  نگرانی را برطرف می کند. 
گام دوم 
بدترین فرض ممکنه از این موقعیت نگران کننده را تعیین کنید بدترین چیزی که ممکن است رخ دهد، چیست؟ 
اکثر احساسات منفی و موقعیتهای نگران آور به خاطر انکار اتفاق می افتد. فرد به خاطر انکار واقعیت در موقعیت خود احساس اضطراب شدید میکند. نمی خواهد این وضعیت حقیقت داشته باشد. امیدوار است با نادیده گرفتن آن، از شرش خلاص شود یا جدیت موضوع ا ز بین برود اما این روش به ندرت کارایی دارد. 
وقتی بدترین نتیجه ممکنه در وضعیت موجود را شناسایی کردید، اغلب پی می برید وضعیت آنقدر که شما فکر میکردید بد نبوده است. اگر مجبور شوید می توانید با وجود این اتفاق باز هم به زندگی ادامه دهید. ممکن است ارتباطی به پایان رسیده باشد ولی شما را نخواهد کشت ممکن است مبلغ مشخصی را از دست داده باشید اما شما را ورشکسته نخواهد کرد حتی اگر ورشکسته شوید وضعیت نگران کننده یک واقعیت است نه یک مشکل و باید با آن مواجه شد. با انجام آن کار با روش دیگری و یا کاری متفاوت در جای دیگری باز می توانید در آینده پول زیادی به دست آورید مثبت بیندیشید به نقطه روشن نگاه کنید. 
اگر مسئله سلامتی در میان است تصمیم بگیرید که با آن روبرو شوید. خودتان را بازی ندهید. هر کاری برای رفع بیماری انجام دهید تا به سلامتی برسید. 
گام سوم: تصمیم بگیرید که اگر بدترین اتفاق رخ دهد آن را بپذیرید. از آنجا که بیشتر اضطرابها به خاطر خودداری از شناسایی و بعد خودداری از پذیرش بدترین نتایج احتمالی رخ می دهد، هنگامی که تصمیم بگیرید که اگر بدترین اتفاق رخ دهد آن را بپذیرید ، اضطرابتان از بین میرود ناگهان احساس آرامش میکنید و وقتی پذیرش را جایگزین انکار می کنید به طور کامل کنترل احساسی و ذهنی وضعیت را بر عهده می گیرید. 
گام چهارم : بی درنگ برای بهبود بدترین شاریط دست به کار شوید. هر کار ممکن را برای کاهش آسیب و صدمه، کنترل هزینه ها و کاهش خسارت انجام دهید. اگر بدین گونه عمل کنید مساله حل خواهد شد و با حل مساله نگرانی نیز از بین می رود. 
شکسپیر در کتاب مکبث می نویسد: 
با آغوش باز به سمت دریای مشکلات بروید و با این کار به مشکلات خاتمه دهید.
 

برای تبلیغ به صورت رایگان ، کسب و کار خودتان را در اینجا معرفی کنید
کد امنیتی