ir
rss
calendar جمعه، 22 تیر ماه 1403
پارس نماد داده ها، خبرگزاری مناقصات و مزایدات کشور
خبرگزاری مناقصات و مزایدات کل کشور
پایگاه خبری پارس نماد داده ها
آمار مناقصات و مزایدات

مـناقصات امروز :

0
مـناقصات دیروز :1,526

مـزایدات امـروز :

0
مـزایدات دیروز :1,519
استعلام امروز : 0
استعلام دیروز : 1,056
بازدید کل :259,213

مزایده مواد مخدر

مزایده مواد مخدر

طبق آمار، یکی از پرطرفدارترین عباراتی که مزایده پذیر ها به دنبال آن هستند مزایده مواد مخدر است. هر روز همه ما در خبرگزاری پارس نماد داده ها تلاش میکنیم تا تمام اخبار این حوزه را به بهترین نحو پوشش دهیم. بنابراین تصمیم گرفتیم تا در خصوص این حوزه اطلاعات بیشتری به شما عزیزان ارائه کنیم.

اخبار حوزه مزایده مواد مخدر به دو دسته بزرگ تقسیم میشوند.

- دسته اول آگهی هایی هستند که توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار میگردد و معمولا قصد کاربرها از جستجوی مزایده مواد مخدر آگهی های مربوط به ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

- دسته دوم آگهی هایی هستند که هیچ ارتباطی با ستاد یادشده ندارند ولی در حوزه توتون ، تنباکو، سیگار و غیره اعلام میشوند.

مزایده ستاد مبارزه با مواد مخدر

یکی از مهمترین سازمانهای آگهی گزار، ستاد مبارزه با مواد مخدر است. این ستاد انواع و اقسام تقاضاهای خود را در قالب مناقصه و مزایده اعلام عمومی میکند اما صرفا همه آنها به مواد مخدر مربوط نیستند. آدرس رسمی وبسایت این سازمان dchq.ir است و در تهران دفتر مرکزی دارد. در زیر یک نمونه را برایتان آورده ایم تا مطلب را کاملا منتقل کنیم.

همانطور که در تصویر میبینید آگهی فوق مربوط به یک سازمان دولتی است و توسط همین برگزارکننده، اعلام شده است. پس اگر به دنبال اعلانهای این حوزه هستید، رصد کردن این آگهی گزار برایتان کافی نیست و حتما باید سری به بقیه ی آگهی گزار ها نیز بزنید. از آنجایی که شما مشغول کارهای تخصصی خود هستید، میتوانید ضمن مشاوره با کارشناسان ما، گردآوری این اطلاعات را به ما بسپارید.

۰۲۱-۸۸۳۴۹۶۷۰-۵

همچنین میتوانید برای رویت کل آگهی های مناقصه و مزایده ستاد مبارزه با مواد مخدر روی لینک زیر کلیک کنید.

ستاد مبارزه با مواد مخدر

مزایده مواد مخدر کرمان

شما چه در کرمان باشید چه در شهرهای دیگر میتوانید در مزایدات همان استان شرکت کنید. کافیست مشترک پارس نماد داده ها در همین حوزه یا هر حوزه ای که مد نظر دارید شوید. با یک جستجوی ساده روی سایت ما، استان دلخواه را انتخاب کرده و آگهی هایش را رویت کنید.

علاوه بر کرمان شهرهای بزرگ دیگر مثل تهران و اصفهان نیز طرفداران خاص خود را در این خصوص پیدا کرده اند. پیش از پرداختن به سایر شهرها نگاهی به آمارهای آگهی در شهر کرمان بیاندازیم.

کل آگهی های اعلام شده از ابتدای سال 1401 تا کنون :

مناقصات کرمان:18847

مزایدات کرمان:9026

آمارها نشان میدهد فرصت های قرارداد کاری استان کرمان قابل توجه است و نباید امکان مشارکت و کسب سود از آن ها را از دست داد.


مزایده مواد مخدر تهران

پایتخت ایران، استان تهران، مهمترین شهری که فعالیت های اداری و تجاری کشور در آن انجام میشود همیشه در همه حوزه ها، به وِیژه برگزاری مناقصات و مزایدات ، پیشرو بوده است.تهران در خصوص مزایده مواد مخدر نیز سالانه آگهی های زیادی منتشر میکند.

هرچه شهرها بزرگتر میشوند، تعداد تعاملات تجاری و اداری آنها نیز بیشتر میشود پس عرضه و تقاضای بیشتری نیز صورت میپذیرد.

آمارها نشان میدهد تهران یکی از بزرگترین برگزارکنندگان منااقصه و مزایده در ایران است.

آمار کل برای شهر تهران در شش ماهه اول سال 1401 :

70532 آگهی مناقصه و 23746 آگهی مزایده

مزایده مواد مخدر اصفهان

فعالین اقتصادی زیادی در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. هرچند بسیاری از اعلانات توسط مناقصه گزاران یا مزایده گزاران اصفهانی انجام میشود ولی برخی از اگهی ها فقط در اصفهان به انجام میرسند و توسط یک متولی داخل اصفهان ، برگزار نشده اند.

این قاعده برای تمامی شهرها صدق میکند.

در زیر نگاهی داشته باشیم به نموداری از آمارهای شهر اصفهان در حوزه اخبار مناقصات و مزایدات سال 1401:

آگهی مناقصات اصفهان 25578

آگهی مزایدات اصفهان 16314

مزایده مواد مخدر زاهدان

برخی از مزایده پذیر ها تمایل دارند فقط در شهر و استان محل سکونت خود فعالیت داشته باشند تا هم سریعتر از اخبار آن اگاه شوند و هم بدون معطلی بتوانند در موقعیت مورد نظر حاضر شوند.

البته به یاد داشته باشید که برای دسترسی به اخبار سایر شهرها و استانها ، روی پارس نماد داده ها حساب کنید و بدون معطلی با استفاده از اپلیکیشن مناقصات و مزایدات ایران ، اخبار مورد نظر را رویت کنید.


دانلود اپلیکیشن مناقصات و مزایدات ایران

نمونه ای از مزایده مواد مخدر در زاهدان:


خدمات نوین خبرگزاری پارس نماد داده ها در خصوص مزایدات مواد مخدر

خبرگزاری پارس نماد داده ها این امکان را فراهم کرده که علاوه بر مزایده پذیران، مزایده گزاران هم بتوانند امکان رویت شدن آگهی هایشان را بالا ببرند.

به همین منظور در وبسایت مناقصات پارس نماد که بستری مناسب جهت دیده شدن کسب و کارهاست ، میتوانید آگهی های خود را منتشر کنید تا به صورت تخصصی به رویت دیگر فعالین اقتصادی برسد.

برای این کار آگهی های خود در حوزه مواد مخدر یا هر حوزه دیگری را میتوانید در صفحه مخصوص درج و نمایش آگهی به ثبت برسانید تا آگهی شما را به صورت تخصصی با علامت ویژه به کاربران سراسر ایران نمایش دهیم.

همچنین هر روز میتوانید با استفاده از ابزار نردبان کردن آگهی جایگاه بالاتر بین سایر آگهی ها را به دست آورید.

برای مشاوره رایگان با شماره های 02188349670 الی 5 در تماس باشید.