صفحه نخست درباره ما تماس با ما تعرفه خدمات راهنما پیام مدیرعامل نمایشگاه ثبت نام اسناد
مـناقصات امــروز:
3,309
مـناقصات دیـروز:
3,167
مـزایدات امـروز:
869
مـزایدات دیـروز:
1,299
کاربران آنلاین:
3,182
بازدید امروز:
84,261
آرشیو:
3,975,456
ورود به سایت
بنر تبلیغاتی
ایران جهش

مناقصات الکتروموتور و پمپ های شناور ؟

مناقصات و فراخوان های الکتروموتور و پمپ های شناور، تشکیل شده از مناقصه کف کش، مناقصه موتور دوار، مناقصه pump، مناقصه قطعات پمپ، مناقصه electromotor، مناقصه لجن کش، مناقصه الکترو مووتور ضد انفجار، مناقصه پمپ سانتریفیوژ، مناقصه ایستگاه پمپاژ، مناقصه پمپ ایستاده، مناقصه پمپ نفتی، مناقصه پمپ دومکشه و مناقصه های پمپ تزریق الکتروپمپ، گریز از مرکز، تجهیز چاه آب، گریس پمپ و Centrifugus، در سایت شرکت پارس نماد داده ها parsnamaddata.com ارائه می شود.

الکتروموتور (electric motor) یا موتور الکتریکی نوعی ماشین الکتریکی است که الکتریسیته را به حرکت (چرخشی) تبدیل می کند. اکثر موتورهای الکتریکی بر اساس الکترومغناطیسی کار می کنند. ایده کلی این است که وقتی یک رسانای حامل جریان الکتریکی (مانند سیم) در یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد. نیرویی بر رسانا از سوی میدان وارد می شود.
پمپ های شناور (submersible pump)، پمپ های چند طبقه با محرک الکتریکی مجموعه ای است از یک پمپ گریز از مرکز عمودی که جهت پمپاژ آب یا مایعات دیگر از چاه های عمیق استفاده می شود. انواع پمپ شناور عبارتند از : پمپ شفت غلافی، پمپ توربینی، پمپ جریان محوری، الکترو پمپ شناور شما می توانید انواع مناقصات الکتروموتور پمپ های شناور را در بالا ببینید.

پایگاه مناقصات کشور
آدرس : تهران ، میدان هفت تیر ، ابتدای خـیابان قائم مقام نرسیده به خیابان فجر نبش کوچه سام ، پلاک 17 ، طبقه 4
تلفن : 5-88349670 - 021
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس نماد داده ها می باشد.
Map
یکشنبه 7 آذر 1400