صفحه نخست درباره ما تماس با ما تعرفه خدمات راهنما پیام مدیرعامل ثبت آگهی ثبت نام اسناد
مـناقصات امــروز:
0
مـناقصات دیـروز:
1,038
مـزایدات امـروز:
0
مـزایدات دیـروز:
457
کاربران آنلاین:
658
بازدید امروز:
22,375
آرشیو:
1,292,366
ورود به سایت
تبلیغات 4
تبلیغات 5
تبلیغات 3
تبلیغات 2

مناقصه تهیه، طبخ و توزیع غذا در رستوران انبار نفت؟

[سفارش خرید و ارسال اسناد مناقصه/مزایده در پایگاه مناقصات و مزایده ایران 021-88349670-5]
کد پارس نماد:837578
استان:آذربایجان شرقی
شماره آگهی:نوبت اول 2-96
تاریخ شروع :1396/02/07
تاریخ درج آگهی :1396/02/07
عنوان آگهی:مناقصه تهیه، طبخ و توزیع غذا در رستوران انبار نفت
شرح آگهی:

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای ؟
نوت اول اول شماره آگهی 2-96
تهیه، طبخ و توزیع غذا در رستوران انبار نفت شهدای پخش تبریز
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه آذربایجان شرقی در نظر دارد تهیه، طبخ و توزیع غذا در رستوران انبار نفت شهدای پخش تبریز  را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار (شرکت) واجد شرایط واگذار نماید.
لذا متقاضیان می توانند حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه اعلام آمادگی کتبی خود جهت حضور در مناقصه را با ذکر دقیق عنوان مناقصه و نیز موارد درخواستی طبق فرم های ارزیابی کیفی، توانمندی بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی و فرم اطلاعات شرکت های حاضر در مناقصه را به همراه مستندات آنها کتباً به نشانی: تبریز، خیابان 22 بهمن، نرسیده به میدان جهاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی  ارائه نمایند.
متقاضیان می توانند جهت دسترسی به فرم های ارزیابی کیفی، توانمندی بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی و فرم اطلاعات شرکت های حاضر در مناقصه به سایت های http://monaghese.niopdc.ir و http://iets.mporg.ir مراجعه فرمایند.
تذکر : تمامی فرمهای صدرالذکر به همراه مستندات انها می بایست توسط شخص یا اشخاص که طبق اساسنامه و آگهی آخرین تغییرات شرکت (چاپ شده در روزنامه رسمی ) مجاز به امضاء اسناد تعهد آور می باشند امضاء و ممهور به مهر شرکت گردد .
متقاضیان می بایست در هنگام ارائه اعلام آمادگی کتبی خود جهت حضور در مناقصه و ارائه فرم های صدرالذکر موارد ذیل را نیز ارائه نمایند( عدم ارائه موارد درخواستی مانع از انجام ارزیابی کیفی و نیز توانمندی بهداشتی , ایمنی و زیست محیطی متقاضیان شرکت در مناقصه خواهد بود 
1. تصویر اساسنامه و شناسه ملی شرکت
2. -تصویر  آگهی آخرین تغییرات و آگهی تاسیس شرکت (چاپ شده در روزنامه رسمی )
3-تصویر گواهی صلاحیت فعالیت دارای اعتبار (به لحاظ زمانی) از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که در آن مناقصه گر مجاز به فعالیت در بخش آشپزخانه و رستوران باشد
4-تصویر اخرین مدارک تحصیلی، کارت ملی ، شناسامه مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت
5-تصویر  گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی صادره شده از سازمان امور مالیاتی کشور
6-تصویر گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیکانکاران ، صادر شده از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و دارای اعتبار به لحاظ زمانی که در آن مناقصه گر مجاز به فعالیت در بخش آشپزخانه و رستوران باشد.
تذکرات مهم:
متقاضیانی حق شرکت در مناقصه و دریافت اسناد را خواهند داشت که حداقل امتیاز لازم در ارزیابی کیفی و نیز توانمندی بهداشتی، ایمنی وزیست محیطی را در ارزیابی که توسط کمیته فنی و بازرگانی این شرکت انجام خواهد شد، کسب نمایند. مضافاً اینکه حداقل امتیاز لازم جهت احراز توانایی های ذکر شده در مناقصه 60از 100 می باشد.
از مناقصه گرانی که در فهرست شرکت های ممنوع المعامله در سطح شرکت های تابعه وزارت نفت می باشند، تقاضا می گردد از شرکت در مناقصه خودداری نمایند زیرا در هر مرحله از مناقصه چنانچه این موضوع احراز گردد، مناقصه گر از دور مناقصه حذف و ضمانتنامه شرکت در فرآیند ارجاع کار ارائه شده توسط مناقصه گر مذکور نیز به نفع مناقصه گذار ضبط خواهد شد.
لازم به تأکید است متقاضیانی که اعلام آمادگی کتبی خود جهت حضور در مناقصه و نیز مدارک درخواستی مناقصه گزار که در این آگهی درج گردیده را ظرف مهلت تعیین شده  (حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم در روزنامه) ارائه ننمایند حق شرکت در ارزیابی کیفی و نیز توانمندی بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی را نداشته و در مناقصه شرکت داده نخواهد شد.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی

آدرس و تلفن :آذربایجان شرقی, -
منبع آگهی :سایت 96.2.7
تصویر آگهی :آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای, مناقصه تهیه، طبخ و توزیع غذا در رستوران انبار نفت

آیا تمایل به دیدن آگهی های مرتبط دارید؟
آگهی مناقصه های مرتبط را ببینید:

پایگاه مناقصات کشور
آدرس : تهران ، میدان هفت تیر ، ابتدای خـیابان قائم مقام نرسیده به خیابان فجر نبش کوچه سام ، پلاک 17 ، طبقه 4
تلفن : 5-88349670 - 021
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارس نماد داده ها می باشد.
Map
چهارشنبه 28 شهريور 1397